O nas

Od 2016 roku Willa Tęcza przechodziła generalny remont, obiekt został całkowicie odnowiony i unowocześniony, aby zapewnić najwyższy komfort dla naszych Gości.

Budynek został oddany do użytku w czerwcu 2017 roku.

 

Jest to trzeci budynek firmy Marbella sp. z o.o. , która ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności hotelowo-restauracyjnej .
Naszym flagowym produktem jest Hotel Batory ***, który na rynku hotelowym działa już ponad 10 lat i ma liczne grono swoich lojalnych klientów, nasz drugi obiekt to Apartamenty EKO wybudowane w 2015 r, zlokalizowane bezpośrednio nad malowniczym Grajcarkiem i biegnącej wzdłuż najdłuższej w Polsce promenadzie spacerowej w Szczawnicy.

W celu uzupełnienia oferty turystycznej powstał obiekt Willa Tęcza.

Jest to obiekt historyczny, wybudowany w 1937 roku, zlokalizowany w wyjątkowym miejscu w Parku Dolnym w Szczawnicy z pięknym widokiem na pasmo Pienin o własnej, ciekawej i niepowtarzalnej historii.

Malownicze krajobrazy, bliskość wyciągu narciarskiego na Palenicę, liczne trasy spacerowe oraz centrum miejscowości stanowi o walorach tej lokalizacji.  Nic bowiem nie relaksuje lepiej niż piękne widoki oraz czyste powietrze.


Bez względu na to, czy szukasz miejsca noclegowego na wakacje, weekend lub czas wyjazdu służbowego skorzystaj z naszych pokoi, a już zawsze będziesz chciał tu wracać.

Nasz obiekt skierowany jest do Gości, którzy cenią sobie, spokój, ciszę, kontakt z naturą i piękne krajobrazy, a przy tym wypoczynek w komfortowych warunkach.

Sprawdź dojazd na mapie

Wirtualny spacer